HEJ OGÓLNIE C360 BARDZO SPOKO 10/10 WARTA WEDŁUG MNIE POBRANIA TYLKO MAM PEWNE MINUSY ZRESZTĄ JAK INNI I JEDENĄ PROŚBĘ:
MINUSY:
-NIE RUSZAJĄ SIE RĘCE NA KIEROWNICY
-JAK WCISKA SIĘ SPRZĘGŁO TO NIE RUSZA SIĘ NOGA
-BARDZO MOCNE ROZMAZANIA
1 PROŚBA
-BŁAGAM O PROSTOKĄTNY SZPERACZ Z TYŁU
MINUSY:
-NIE RUSZAJĄ SIE RĘCE NA KIEROWNICY
-JAK WCISKA SIĘ SPRZĘGŁO TO NIE RUSZA SIĘ NOGA
-BARDZO MOCNE ROZMAZANIA
1 PROŚBA
-BŁAGAM O PROSTOKĄTNY SZPERACZ Z TYŁU
zaraz ci powiem ci czy dobra jest
I jak warto? czy szkoda miejsca na dysku
no i nie powiedzial
powiem tyle warty pobrania tylko coś dds na czerowny są ale nie przyszkadzają w grze pozdro
powiem tyle warty pobrania tylko coś dds na czerowny są ale nie przyszkadzają w grze pozdro
wydasz shadery
ręce nie ruszają się na kierownicy, w logu litania, nie ma węży od tura
byłaby możliwość zrobienia zwykłej c360?
jest tylko 3p
A sori Boss mam też c 360
HEJ OGÓLNIE C360 BARDZO SPOKO 10/10 WARTA WEDŁUG MNIE POBRANIA TYLKO MAM PEWNE MINUSY ZRESZTĄ JAK INNI I JEDENĄ PROŚBĘ:
MINUSY:
-NIE RUSZAJĄ SIE RĘCE NA KIEROWNICY
-JAK WCISKA SIĘ SPRZĘGŁO TO NIE RUSZA SIĘ NOGA
-BARDZO MOCNE ROZMAZANIA
1 PROŚBA
-BŁAGAM O PROSTOKĄTNY SZPERACZ Z TYŁU
MINUSY:
-NIE RUSZAJĄ SIE RĘCE NA KIEROWNICY
-JAK WCISKA SIĘ SPRZĘGŁO TO NIE RUSZA SIĘ NOGA
-BARDZO MOCNE ROZMAZANIA
1 PROŚBA
-BŁAGAM O PROSTOKĄTNY SZPERACZ Z TYŁU
1 PROŚBA
-BŁAGAM O PROSTOKĄTNY SZPERACZ Z TYŁU
L[[L[LL[
ulep szkoda czasu :(
wy tez macie problem ze światła przednie jak i tylne nie emitują światła??