LS22 Bizon Zagon Z020 (JFMS90) V2
Cześć wydaje wam wersję poprawionego mojego zagona teraz powinno byc wszystko okej YouTube:AgroWariat YouTube:Kryspinn_15
AgroWariat Kryspinn_15
Dein Nick / Name *
Dein E-Mail *
Grund * Der Downloadlink funktioniert nicht mehrDer Mod darf auf keiner Seite veröffentlicht werdenDer Mod wurde mit falschem Downloadlink eingestellt.Der Mod wurde unerlaubt bearbeitet
Bist du der Urmodder? * NeinJa
Andere Grund / Zusätzliche InformationenBitte schreiben Sie in Englisch. Nachrichten in anderen Sprachen werden nicht berücksichtigt.
Ich stimme der Verarbeitung meiner persönlichen Daten um Antworten zu geben. Die Bereitstellung der Daten ist freiwillig, aber notwendig, um die Anfrage zu bearbeiten. Ich habe das Recht, auf meine persönlichen Daten zuzugreifen und sie zu bearbeiten *
Felder mit * sind Pflichtfelder.Bitte lasse dieses Feld leer.
Niestety nie działa…
Jak nie? Co ci nie działa?
Co poprawiłeś ?
wage oraz moc potrzebna
nie działa niekompatibilne do każdego ciągnika , lipa szkoda gadać do poprawki
Ale ty wiesz że zagon był tak stworzony że on tylko do Ursusa c360 pasowal ?
pod t25 podszedł pod super 50 zetora podszedl pod mtz czy ltz i zetory podobej wielkosci a nawet pod proxime dało rade wiec nie tylko do c360
co nie zmienia ze był robiony pod c 360 a to że ktoś inne ciągniki pod to podczepiał to nie interes producentów zagona.
Zaczep jest ciut za długi
mozesz go cofac na myszke mordo
Dzięki za pomoc mordo o_-
fajnie że się podczepić pod nic nie da
Zrobiony na małe polskie maszyny wyżej w komentarzach masz napisane pod jakie
Real attacher musisz mieć odznaczony w modach jak masz
Chłopaki ale tak szczerze: to jest wasz mod i to wy opublikowaliście na tą stronę 1 stycznia? https://www.modding-welt.com/galerie/image/78663-jf-ms90-anbaumähdrescher/
dobra dobra, ktoś ma tak że go wgl w grze nie widać?
musisz odpolac poradnik na youtube i to ogarnoc najparwdopodobniej zle sie pobral
modu nie mogę połecić poniewaz każdy traktor który miał wystarczająco mocy był za długi pod jaki traktor 360 miala problem za niska z ls novinek
działa jednak:) ale moja 360 ma duzy problem nie wiem czemu
Mógłby pan zrobić do fs 19 bo chciałem sobie pograć na tym kombajnie a nie mam fs22
jest do 19 na ls trzeba poszukac
To jest podroba na ls novinky jest oryginal.
wszystko fajnie da się jeździć ale jak chcę się kosić to 1 na godzine perkins nie daje rady
jaka mapa z 4 zdjecia?
Wrzosy
BARDZO FAJN KOMBAJN
se kup lepszego kompa a nie na lapku grasz
Hmm?… Trypel to prawie jak Nypel pozdro @SBM #Poland #StrajkRolników #tusknaprezydenta
Epinafiusz to może być wina floderu lub poprostu nie masz WinAra
bizon fajny ale na cominexpirience nie za fajnie działa :/// 1 km/h 1000% zapchania , jest możliwość jakaś edycji tego by było git ? czy to nowa wersja moda czy jakieś szperanie w plikach ?
Działa przy c330 z modhuba :)
nida się go pobrać
nie wiem czemu nie mogę włączyć hederu czy tam kombajnu
weź trochę gdzie sie heder podczepia dłuższe to zrób bo heder wchodzi w tą 60-siątke
Niestety nie działa…
Jak nie? Co ci nie działa?
Co poprawiłeś ?
wage oraz moc potrzebna
nie działa niekompatibilne do każdego ciągnika , lipa szkoda gadać do poprawki
Ale ty wiesz że zagon był tak stworzony że on tylko do Ursusa c360 pasowal ?
pod t25 podszedł pod super 50 zetora podszedl pod mtz czy ltz i zetory podobej wielkosci a nawet pod proxime dało rade wiec nie tylko do c360
co nie zmienia ze był robiony pod c 360 a to że ktoś inne ciągniki pod to podczepiał to nie interes producentów zagona.
Zaczep jest ciut za długi
mozesz go cofac na myszke mordo
Dzięki za pomoc mordo o_-
fajnie że się podczepić pod nic nie da
Zrobiony na małe polskie maszyny wyżej w komentarzach masz napisane pod jakie
Real attacher musisz mieć odznaczony w modach jak masz
Chłopaki ale tak szczerze: to jest wasz mod i to wy opublikowaliście na tą stronę 1 stycznia? https://www.modding-welt.com/galerie/image/78663-jf-ms90-anbaumähdrescher/
dobra dobra, ktoś ma tak że go wgl w grze nie widać?
musisz odpolac poradnik na youtube i to ogarnoc najparwdopodobniej zle sie pobral
modu nie mogę połecić poniewaz każdy traktor który miał wystarczająco mocy był za długi pod jaki traktor 360 miala problem za niska z ls novinek
działa jednak:) ale moja 360 ma duzy problem nie wiem czemu
Mógłby pan zrobić do fs 19 bo chciałem sobie
pograć na tym kombajnie a nie mam fs22
jest do 19 na ls trzeba poszukac
To jest podroba na ls novinky jest oryginal.
wszystko fajnie da się jeździć ale jak chcę się kosić to 1 na godzine
perkins nie daje rady
jaka mapa z 4 zdjecia?
Wrzosy
BARDZO FAJN KOMBAJN
se kup lepszego kompa a nie na lapku grasz
Hmm?… Trypel to prawie jak Nypel pozdro
@SBM #Poland #StrajkRolników #tusknaprezydenta
Epinafiusz to może być wina floderu lub poprostu nie masz WinAra
bizon fajny ale na cominexpirience nie za fajnie działa :/// 1 km/h 1000% zapchania , jest możliwość jakaś edycji tego by było git ?
czy to nowa wersja moda czy jakieś szperanie w plikach ?
Działa przy c330 z modhuba :)
nida się go pobrać
nie wiem czemu nie mogę włączyć hederu czy tam kombajnu
weź trochę gdzie sie heder podczepia dłuższe to zrób bo heder wchodzi w tą 60-siątke