mod fajny ale problem jest z tą brudą (to wgłebienie które tworzy pług na koncu) jest jakby na 4skiby a jest ustawione na 3skiby oraz w sklepie jest wystawione 2 razy to samo mógłbyś zrobić ze jeden jest 3skibowy a drugi 4skibowy zamiast jako komfinguracje wydaje mi się ze u ciebie bedzie ławiej naprawic ten bug
obok ibisa to nie stało podstawka pod agromasza polski modding to zwykłe scierwo
tak bo ty sie znasz, wszystko na nowym modelu, tyle serwerow dc gdzie scaut wstawial foty modelowania znawco od siedmu boleści
mod fajny ale problem jest z tą brudą (to wgłebienie które tworzy pług na koncu) jest jakby na 4skiby a jest ustawione na 3skiby oraz w sklepie jest wystawione 2 razy to samo mógłbyś zrobić ze jeden jest 3skibowy a drugi 4skibowy zamiast jako komfinguracje wydaje mi się ze u ciebie bedzie ławiej naprawic ten bug