HEJ OGÓLNIE C360 BARDZO SPOKO 10/10 WARTA WEDŁUG MNIE POBRANIA TYLKO MAM PEWNE MINUSY ZRESZTĄ JAK INNI I JEDENĄ PROŚBĘ:
MINUSY:
-NIE RUSZAJĄ SIE RĘCE NA KIEROWNICY
-JAK WCISKA SIĘ SPRZĘGŁO TO NIE RUSZA SIĘ NOGA
-BARDZO MOCNE ROZMAZANIA
1 PROŚBA
-BŁAGAM O PROSTOKĄTNY SZPERACZ Z TYŁU
MINUSY:
-NIE RUSZAJĄ SIE RĘCE NA KIEROWNICY
-JAK WCISKA SIĘ SPRZĘGŁO TO NIE RUSZA SIĘ NOGA
-BARDZO MOCNE ROZMAZANIA
1 PROŚBA
-BŁAGAM O PROSTOKĄTNY SZPERACZ Z TYŁU
zaraz ci powiem ci czy dobra jest
I jak warto? czy szkoda miejsca na dysku
no i nie powiedzial
powiem tyle warty pobrania tylko coś dds na czerowny są ale nie przyszkadzają w grze pozdro
powiem tyle warty pobrania tylko coś dds na czerowny są ale nie przyszkadzają w grze pozdro
wydasz shadery
ręce nie ruszają się na kierownicy, w logu litania, nie ma węży od tura
byłaby możliwość zrobienia zwykłej c360?
jest tylko 3p
A sori Boss mam też c 360
HEJ OGÓLNIE C360 BARDZO SPOKO 10/10 WARTA WEDŁUG MNIE POBRANIA TYLKO MAM PEWNE MINUSY ZRESZTĄ JAK INNI I JEDENĄ PROŚBĘ:
MINUSY:
-NIE RUSZAJĄ SIE RĘCE NA KIEROWNICY
-JAK WCISKA SIĘ SPRZĘGŁO TO NIE RUSZA SIĘ NOGA
-BARDZO MOCNE ROZMAZANIA
1 PROŚBA
-BŁAGAM O PROSTOKĄTNY SZPERACZ Z TYŁU
MINUSY:
-NIE RUSZAJĄ SIE RĘCE NA KIEROWNICY
-JAK WCISKA SIĘ SPRZĘGŁO TO NIE RUSZA SIĘ NOGA
-BARDZO MOCNE ROZMAZANIA
1 PROŚBA
-BŁAGAM O PROSTOKĄTNY SZPERACZ Z TYŁU
1 PROŚBA
-BŁAGAM O PROSTOKĄTNY SZPERACZ Z TYŁU
L[[L[LL[
ulep szkoda czasu :(
wy tez macie problem ze światła przednie jak i tylne nie emitują światła??
wy też nie macie świateł czy tylko ja
Jeden minus to się drzwi nie otwierają
BARDZO FAJNY TRAKTOR TYLKO DLACZEGO NIE MOŻNA GO ZATANKOWAĆ
kiedy poprawka poprawki?