Description

FS19 Dolina

Dolina jest to fikcyjna mapa na małe i średnie maszyny. (30KM-100KM).
Mapa posiada 3 grywalne gospodarstwa dostępne dla graczy na multi, dla singla grywalne jest tylko jedno gospodarstwo, lub jak ktoś chcę może to sobie zmienić w pliku defaultitems.xml w tym celu należy znaleźć liniki odpowiednio Gospodarstwo 1 lub 2 i zmienić farmId=”2″/”3″ na farmId=”1″ co przypisze budynki bezpośrednio dla gracza 1.
Mapa zaimuję 400mb, a to przez to, że do mapy włożyłem kilkanaście budynkuw plaecable które sam zedytowałem, tak aby każdy budynek zwierzęcy wspierał ManureSystem, miał pełne polskie tłumaczenie, możliwość obrotu 360 stopni i żeby oszczędzić wam kłopotu.
Mapa zawiera:
– Skup zborzowy BIN,
– Mleczarnie.
– BGA ze wsparciem ManureSystem.
– Możliwość sprzedaży balotów i obornika.
– Sprzedaż jaj odbywa się za domem dilera maszyn, żona kupuje dla męża :-D.
– Wsparcie dla seasons co do foliage to zmieniają się tylko krzaki, nie chciało mi się już bawić z decoFoliage, natomiast przez budynki placeable wszystkie objekty wspierają śnieg na dachach itp jak w FS 22.
– Pagórkowaty teren dla modu REA zalecam posiadanie ciągnika z napędem 4×4.
– Czysty LOG błędy usówałem na bieżącą, jeśli wam coś sypie sprawdźcie swoje mody.
– Brak tekstur 360 bo pola są prostokątne i są pod kątem 90, 180 stopni więc uznałem, że wgrywanie tekstur 360 za zbyteczną rzecz. Sami sobie wgrajcie na YT są poradniki. :-D
Mapa powstała do FS 19 ze względu na to, że sam gram w tą wersję gry, narazie mi to odpowiada, a że nie było już nic ciekawego z modów to sam postanowiłem sobie stworzyć mapkę, zajeło mi to 3 tygodnie po 3-4 godziny dziennie zazwyczaj po pracy.
To chyba tyle co do mapy. Bierzcię i grajcie na niej wszyscy, idealnie nada się na słabe komputery, u mnie na MAX ustawieniach stałe 120kl/s także chyba jest dobrze.
Nie bądźcie na mnie żli o PDA zrobiłem jak umiałem. Także tego MIŁEGO DNIA.
A i ikona sklepu na mapie jest w złym miejscu próbowałem to naprawić na różne sposoby, ale mnie to przerasta. XD

Credits

ArturMPL

Uploaded by ArturMPL